ЩИРІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Шановні працівники соціальної сфери Східницької територіальної громади!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!
Милосердя, людяність, доброта – це про працівників соціальної галузі. Безперечно, ваша професія була і залишається однією з найважливіших, адже ті проблеми, які турбують населення України, так чи інакше, лягають на ваші плечі.
Ваша повсякденна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, вияв милосердя і переймання проблемами тих, кому потрібна допомога. А це пенсіонери, особи з інвалідністю, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім`ї, тимчасово непрацюючі, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи тощо. У кожного з цих людей своя непроста історія. Тож велика вдячність вам за вміння вислухати її і, за можливості, допомогти вирішити проблему.
Нам доводиться жити в непростий час. З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням соціальних працівників стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, були змушені втікати від війни.
Дякую всім вам за милосердя та любов до людей. Нехай нагородою за вашу благородну працю будуть благополуччя та щасливі очі тих, кого ви підтримали у скрутну хвилину.
Миру, добра, міцного здоров’я вам та вашим родинам, гарного настрою, оптимізму,професійних гараздів, удачі та успіхів у всіх починаннях, а нашій країні Перемоги та миру!
Селищний голова Іван Піляк