Підтримати

Східницька громада – незалежне Інтернет-видання, що оперативно та неупереджено інформує про всі найважливіші суспільно-політичні, економічні та культурно-мистецькі події, що відбуваються в Східницькій територіальній громаді, а також розповідає про діяльність мешканців громади в Україні та світі, подає найголовніші новини, які відбуваються на Дрогобиччині, Львіщині та в Україні.

У висвітленні важливих подій для нас немає заборонених чи незручних тем. Ми пишемо про людей та для людей, не нав’язуючи їм власної думки, а читач самостійно робить висновки.
Ми переконані, що без вільних, правдивих та неупереджених ЗМІ Україна не стане правовою та демократичною державою. Тому ми творимо медіа у якому розміщувана інформація відповідає істині, а факти повідомляються у належному контексті сумлінно і без спотворень.

У реаліях, коли більшість ЗМІ у нашій країні перебувають під впливом, незалежним медіа досить важко здійснювати свою професійну діяльність без належної фінансової підтримки.
Тому звертаємося до всіх, хто розуміє значення і роль незалежних від партійно-олігархічних груп засобів масової інформації, підтримувати інтернет-видання своїми добровільними пожертвами, які підуть на забезпечення стабільного функціонування сайту в мережі інтернет. У боротьбі за вільну і демократичну Україну кожна гривня для чесних журналістів, це як додатковий патрон проти ворога на жорстокому інформаційному фронті.

Наперед вдячні за розуміння та підтримку!

Розрахунковий рахунок UA493808050000000026000718022 у Бориславському відділення АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ»
МФО 380805 Код ЄДРПОУ 44086511
Призначення платежу: на підтримку інтернет-видання «Східницька громада»

Картковий рахунок № 4149 5001 4611 9436 в АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ». Призначення платежу: на підтримку інтернет-видання «Східницька громада»