Вітання Східницького селищного голови з нагоди Зіслання Святого Духа

Шановні східничани, мешканці Східницької територіальної громади та гості оздоровниці!

Від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого із християнського свята – Дня Святої Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.

День Святої Трійці традиційно вважається початком історії Церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинстві Бога-Отця, Бога-Сина і Святого Духа. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична будівля нашої духовності та віри – основ, які в усі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.

У ці святкові дні разом зі свіжою зеленню у ваші домівки хай ввійде мир та Божа благодать, людські серця наповняться добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а Зіслання Святого Духа зробить світ кращим, добрішим і світлішим. Даруймо любов, увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Нехай Свято Трійці надасть всім нам силу жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, а віра творить чудеса.

У цей святковий день сердечно бажаю всім вам міцного здоров’я, особистого щастя, радості на кожен день, любові, добра, душевного спокою, родинного затишку, достатку, наснаги, гармонії зі світом і миру в душі. Щоб усі ми та наші діти щасливо жили у процвітаючій нашій перлині Прикарпаття – Східниці, щоб добро, злагода, та благополуччя панувало у кожній родині. Нехай Господь щедро поблагословить вас і обдарує своїми ласками.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *