icon clock17.09.0008
icon eye36
Вітання

Вітання Східницького селищного голови із Днем рятувальника України

Із професійним святом – Днем рятувальника України – сердечно вітаю особовий склад ДПРЧ – 6, ППЧ – 36 НГВУ «Бориславнафтогаз», 38-й пожежно-рятувальний пост смт. Східниця, працівників професійної пожежної частини Підбужа, Бориславського навчально-випробовувального полігону, а також усіх ветеранів-рятувальників Східницької територіальної громади.

День рятувальника – це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Ви щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію. На вас покладено нелегку та дуже почесну місію – захищати нас від усякого лиха.

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню. Саме вони цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, своєму громадському обов’язку.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Зі святом Вас!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *