icon clock22.12.2021
icon eye94
Вітання

Вітання Східницького селищного голови із Днем енергетика

З нагоди Дня енергетика надсилаю найщиріші вітання із професійним святом усім працівникам енергетичної галузі нашої громади, які трудяться у КП «Господарник», Південному районі електромереж ПАТ «Львівобленерго», а також культурно-освітніх, медичних та відпочинково-оздоровчих закладах Східницької територіальної громади!

Енергетики – це фахівці багатьох професій, єдина мета яких – нести в оселі людям світло і тепло. Радісна місія робить спеціальність романтичною й водночас дуже відповідальною. Наполегливою працею, щирою душею, працьовитими руками вони дають людям затишок, забезпечують побут і дозвілля, без електроенергії неможлива робота комп’ютерів і телевізорів, побутових і медичних приладів, транспорту і космічних ракет.

У день вашого професійного свята і напередодні Нового 2022 року разом із словами вітань дозвольте сказати від депутатського корпусу, виконавчого комітету Східницької селищної ради та від мене особисто щирі слова подяки за вашу важку, але вкрай важливу працю. Разом із словами подяки прийміть також найщиріші побажання міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, удачі та успіхів у нових проектах! Нехай надійнішою опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі, а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а Матір Божа охороняє вас від усяких бід та негараздів!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *