Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із святом Воздвиження Чесного Хреста

27 вересня, в День Воздвиження Чесного  і Животворящого Хреста Господнього надсилаю найщиріші вітання мешканцям Східницької територіальної громади та гостям і жителям нашого прекрсного карпатського краю!

В цей день ми вшановуємо головний символ своєї віри – Святий Хрест, вічно живий символ безконечної Божої любові до нас, символ Христової жертви, нашого відкуплення і спасення, торжество справедливості, символ Христової перемоги, Добра над злом, Життя над смертю.

Святий хрест – це вічно живий символ безконечної Божої любові до нас, грішних, символ Христової жертви, символ нашого відкуплення і спасення, символ Христової перемоги над смертю і дияволом. Віддаючи честь святому хресту, ми віддаємо честь Христовій жертві, мукам і смерті.

Кладучи на собі знак святого хреста, ми кожного разу визнаємо свою віру в нашого Спасителя.

Вітаю Всіх зі святом Воздвиження Чесного Хреста, Бажаю здоров’я, злагоди та Божого Благословення! Хай в День Воздвиження Чесного  і Животворящого Хреста Господнього Ваші серця наповняться любов’ю, щирістю, добром та Божою Благодаттю.  Нехай Господь обдаровує нас миром і спокоєм, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою та надихає на нові звершення на благо Східницької громади та всього українського народу!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *