icon clock07.01.2022
icon eye28
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Різдвом Христовим

Дорогі східничани, гості селища, шановні мешканці Схїідницької територіальної громади! Щиросердечно вітаю від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто зі світлим празником Різдва Христового!

Так уже повелося, що різдвяна коляда наповнює наші серця радістю, а таїнство народження Ісуса сповнює любов’ю. У ці світлі Різдвяні дні пам’ятайте про добро, чуйність, щедрість, турботу про ближнього, злагоду і милосердя.

У це величне свято бажаю, щоб Різдво Христове принесло на кожну вулицю радість і сміх, у кожну домівку – тепло і мир, до кожного серця – щастя та віру у перемогу наших воїнів на сході України. Нехай від дзвінких колядок звеселяться наші гори, кожна родина, кожен мешканець та гість нашої оздоровниці й запанують у ваших серцях Божа любов, святковий настрій і велика радість! Міцного вам здоров’я, усіх гараздів на роботі та вдома. Щоб сіялося і родилося рясно, домівки були повною чашею злагоди добра, достатку і щастя супроводжувало вас у всіх справах та особистому житті. Хай вам у цьому допомагають Господь та Пречиста Діва Марія. Смачної вам куті, Божої благодаті, веселих свят, дзвінкої коляди та усіх земних благ! Христос рождається!

Славімо Його!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *