icon clock01.01.2022
icon eye42
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Новим 2022 роком

Дорогі східничани, гості оздоровниці, мешканці Східницької територіальної громади та всі краяни бойківського Підгір’я! Від усього серця вітаю вас від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто із Новим 2022 роком. Рік, що минає, ми гідно витримали. Багато зробили для добробуту наших східничан, гостей, для того, щоб наша перлина Східниця стала ще кращою, привабливішою, справжньою європейською оздоровницею.

Так, наша країна зараз змушена у ці святкові дні святкувати не так, як кожного року у зв’язку із коронавірусом. Але я впевнений, що скоро вдасться подолати цю підступну хворобу і ми вернемося до звичного способу життя.

Нехай прихід Нового року стане для усіх нас символічним відліком нового життя, щастя та добробуту, а святкова радість поселиться у ваших серцях, принесе мир, спокій і злагоду у ваші родини, подарує міцне здоров’я, успіх, щастя, достаток та благополуччя.

У переддень свята бажаю вам нехай із приходом Нового року увійдуть у ваші домівки достаток, благополуччя, а новорічний настрій залишиться із вами увесь рік. Хай рік Новий заходить на поріг із добрими новинами, повними торбами і додасть усім нам віри і впевненості у завтрашньому дні, життєвих сил, гараздів, а труднощі будуть переможені господнього вам благословення та опіки Матінко Божої.

З Новим роком! З новим щастям!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *