icon clock19.12.2021
icon eye50
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем святого Миколая

Сердечно вітаю східничан і гостей нашої оздоровниці, всіх мешканців бойківського Підгір’я із по-казковому прекрасним українським святом Миколая-Чудотворця, який ми відзначатимемо у цей зимовий день. У ці дні святий Миколай мандрує Україною. Він своєю щедрістю дарує нам радість та натхнення творити добро.

День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди й постійно. Це справді дуже радісне свято, яке ми чекаємо з нетерпінням. Святий Миколай своєю щедрістю дарує нам радість і натхнення творити добро. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом та добрими сподіваннями-надіями, і всі ми чекаємо на маленьке диво, здійснити яке може лише святий Миколай.

Тож від щирого серця хочу побажати вам, шановні краяни, щоб кожному святий Миколай приніс той подарунок, якого кожен з нас найбільше бажає і чекає. Нехай збудуться всі ваші мрії та бажання, спокій та упевненість оселяться у ваших душах і серцях, а щедрість і достаток – у кожній домівці.

Від усієї душі зичу, щоб це свято наповнило ваш дім щастям, добром, достатком, теплом і любов’ю, життя запалило вогником радості та успіху, зробило його яскравим, а Микола-Чудотворець хай поблагословить усіх нас та принесе мир і благополуччя нашій Україні.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *