icon clock07.11.2021
icon eye90
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем соціального працівника

Шановні працівники соціальної сфери, щиро вітаю вас від імені Східницької селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

 Працівники соціальної сфери у нашому житті – це своєрідні служби доброго настрою, адже їм доводиться мати справу з людьми, які потребують допомоги. людей цієї професії можна зустріти скрізь: ви доглядаєте людей похилого віку і дітей з обмеженими можливостями. Допомагаєте мігрантам адаптуватися до нових умов життя, надаєте фахові консультації. Сьогодні вашу допомогу відчуває більша половина жителів селища, які вчасно отримують державні допомоги, пенсії, субсидії, можуть скористатися пільгами, відчувають вашу допомогу, поради та підтримку. Не дивлячись на складнощі в роботі, ви знаходите сили для усмішок і доброго слова, допомагаєте людям не втрачати віру у завтрашній день.

Місія, яку вам доводиться виконувати, особлива у своєму подвижництві і благородстві, адже основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя та співчуття.  

Переконаний, що вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої оздоровниці, соціального захисту тих, хто його потребує.

У переддень свята бажаю усім міцного здоров’я, добробуту, злагоди, домашнього затишку, любові, добра, достатку, сімейного благополуччя, особистого щастя, звершення задумів та мрій, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана людей додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю. Божого вам благословення та опіки Пречистої Діви Марії.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *