icon clock16.11.2021
icon eye53
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем радіо, телебачення і зв’язку

Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку! Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Східницької селищної ради та усієї нашої територіальної громади щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації, які Ви уособлюєте. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова та розвиток інформаційного простору нашої країни. Саме Ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки Вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно у світ.

Працюючи на передових інформаційного простору, Ви першими розповідаєте нам про найважливіше, показуєте найцікавіше. І, хоча нерідко така благородна справа є нелегкою, вмієте зберегти інтерес до роботи, творче натхнення та людяність.

 Завдяки Вашим професійним навичкам та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості  людського спілкування.

У день професійного свята бажаю вам творчої наснаги, корпоративної солідарності, вдячних споживачів інформаційної продукції та нових професійних досягнень. Міцного здоров’я, радості, добробуту, благополуччя  Вам і Вашим родинам!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *