icon clock21.11.2021
icon eye49
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем Гідності і Свободи

Дорогі східничани, гості селища та мешканці нашого краю, щиросердечно вітаю вас від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу і від себе особисто із Днем Гідності і Свободи, який відзначається 21 листопада. Це свято на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Цей день обраний не випадково, адже цього дня у різний час розпочалися аж дві революції, які показали силу, єдність та незламність духу українського народу – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року. Адже це свято є утвердженням в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні для нашої Держави події. Цей день – незаперечний доказ відродження української нації та Держави, утвердження того, що події на Майдані змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній, демократичній й незалежній Україні.

На жаль, наша боротьба триває і досі. І зараз кращі з кращих синів і дочок рідної землі відстоюють нашу свободу на східних рубежах Держави у боях із московською навалою. Вони власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній. Демократичній й суверенній Державі. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! І кожен з нас повинен зробити вклад у перемогу над ворогом, бодай чимось допомогти нашим героїчним воїнам, і ми не повинні схибити, а гідно відповісти на всі виклики часу.

З нагоди свята щиро бажаю всім нам, нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у домівках. Нехай ніколи не згасає віра у щасливе майбутнє Української Держави. Вічна слава Героям, що полягли за  свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *