Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем фармацевтичного працівника

Від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу і від себе особисто щиро вітаю із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника працівників фармацевтичної галузі Східницької територіальної громади!

Ваша праця потребує багато досвіду та знань, любові до людей та співчуття, вона дуже важлива і почесна, адже сприяє розвитку охорони здоров’я у нашій державі.

З нагоди професійного свята хочу щиро побажати вам та вашим рідним міцного здоров’я, творчих успіхів, професійних досягнень, благополуччя, щастя, любові, наснаги і втілення в життя ваших намірів і надій, святкового настрою, радості на кожен день, добра, любові та здійснення найсміливіших мрій.

Вірю, що завдяки вашій сумлінній праці здоров’я кожної людини і нації в цілому і надалі буде зміцнюватися, а фармацевтична галузь України процвітатиме! Пам’ятайте: ваша професія давня і вічна.

У цей святковий день бажаю всім хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці, а ще відданості, гуманності та відповідальності у роботі. Хай ваш високий професіоналізм сприяє розвитку фармацевтичної галузі. Міцного вам здоров’я, сімейного добробуту, благополуччя, миру і злагоди, трудових звершень у справі забезпечення населення лікарськими засобами та предметами медичного призначення. Нехай це свято додасть вам енергії, сил не тільки для подолання труднощів, а й для нових звершень! Хай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нехай вам щастить у всіх добрих починаннях, а Господь та Матінка Божа допомагають вам!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *