icon clock31.10.2021
icon eye38
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем автомобіліста та дорожника

Від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу і від себе особисто щиро вітаю усіх автомобілістів і дорожників Східниці, Борислава та Дрогобиччини із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника. Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Люди, які обрали для себе в житті цю нелегку, але дуже важливу для суспільства професію, мають усі підстави для гордості. Адже своєю працею ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашого курортного селища. З кожним роком удосконалюються автомагістралі, а це неабияк сприяє безпеці руху. Щодня ви перевозите сотні тонн товарів повсякденного попиту, сільськогосподарської продукції, а також будівельних та інших матеріалів, необхідних людям для повноцінної життєдіяльності. Мешканці та гості нашої оздоровниці легко можуть дістатися до будь-якого населеного пункту – районного чи обласного.

Напередодні свята бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, любові, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та безаварійної роботи на благо селища та України. Нехай разом зі святковим настроєм у ваші оселі прийдуть благополуччя, добро, радість, сила і впевненість у завтрашньому дні. Щасливої вам дороги, зеленої вулиці на життєвих шляхах та Божої опіки на повсякдень!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *