icon clock19.01.2022
icon eye163
Вітання

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Богоявленням Господнім

Шановні мешканці та гості Східницької територіальної громади! Дорогі земляки!

19 січня ми відзначаємо третє й завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу – свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води.

З нагоди цього великого християнського святи щиро вітаю  кожного жителя та гостя нашої територіальної громади із Богоявленням Господнім чи, як кажуть в народі, Водохрещем – Третім Празником, як співається в одній з найвідоміших українських колядок.

Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою в завтрашній день та прагненням бути гідними людьми, українцями, християнами.

Христос Хрещається!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *