Вітання Східницького селищного голови із Днем медичного працівника

Дорогі працівники медичних установ та лікувально-відпочинкових закладів Східниці та Східницької територіальної громади!
Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу.
Знання і вміння лікаря, котрий рятує життя, захищає своєю працею, радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною та цінувалася, як талант, наділений Богом. За тисячі років нічого не змінилося: ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто торкається до найсвятішого – життя та здоров’я людини.
Недаремно у народі кажуть, що медик – це посередник між людиною і Богом, і з цим треба погодитися. Адже важко знайти людину, яка б на своєму життєвому шляху не потребувала допомоги і не знаходила ту допомогу у наших працівників медичних закладів. У ваших руках опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але від вашої психологічної підтримки і виявленого милосердя. То ж дбайте повсякденно про здоров’я мешканців нашої громади, гостей селища і пам’ятайте про клятву Гіппократа.
Напередодні професійного свята хочу від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто висловити Вам безмежну вдячність за Ваш професіоналізм, світлий розум, гарячі серця, сповнені любові до людей, за щиру душевну турботу і співпереживання.
Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного тепла і затишку, любові, добра, достатку, благополуччя, щасливої долі, вдячних пацієнтів, нових успіхів у вашій нелегкій роботі в ім’я людини та на благо рідного селища. Нехай буде сповнене ваше життя яскравого змісту, а Господь та Матінка Божа заопікуються вами.
Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *