icon clock22.09.2021
icon eye62
Вітання

Вітання із 50-річним ювілеєм депутата Львівської обласної ради Дуліб’яника Андрія Ярославовича

Східницький   селищний голова,  виконавчий комітет та депутатський корпус Східницької селищної ради сердечно вітають із  першим ювілеєм – 50-річчям від дня народження, який відзначає у ці  погідні осінні дні наш краянин, що народився і зріс  у  селі Старий Кропивник, яке зараз входить до складу новоствореної Східницької територіальної громади, депутат Львівської обласної ради від нашого виборчого округу

АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ ДУЛІБ’ЯНИК

Пане Андрію, Вас знають і шанують  як відомого мецената, підприємця і доброчинця, що завжди бере найбезпосереднішу участь  у всіх громадських справах, спрямованих на розвиток і розквіт  нашого гірського регіону.  Знають, як патріота свого краю, який завжди готовий долучитися до усіх акцій, спрямованих на збереження  величного історичного спадку рідної землі, вшанування її героїв – наших земляків, які жертовно відстоювали її право на  свободу  у боротьбі з чужоземними загарбниками. Свідчення тому одностайна підтримка саме Вашої кандидатури на виборах до Львівської обласної ради. Адже мешканці громади переконані, що  і в статусі депутата Ви завжди відстоюватимете  права й інтереси своїх краян, Вашої малої батьківщини.

З нагоди ювілею бажаємо, щоб доля щедро дарувала снагу  і здоров’я, любов і достаток, безмежне людське щастя, радість та родинні гаразди на всі подальші десятиліття. Нехай подальше життя завжди буде світлим і  чистим у колі рідних та вірних друзів, а всі найсміливіші задуми  нехай збуваються  на добро людям і нашій Україні.

З ювілеєм, пане Андрію!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *