icon clock24.04.2022
icon eye82
Вітання

Привітання Східницького селищного голови із Великоднем!

Шановні мешканці та гості Східницької територіальної громади! Від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Світлого Христового Воскресіння! 

Духовне поріднення під час Пасхальних свят гуртує й додає мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною і докладали спільних зусиль для боротьби із ворогом та розбудови нашої демократичної держави. Кожен християнин сприймає Воскресіння Христове з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у краще майбутнє. 

У ці величчні дні світлого Христового Воскресіння дозвольте побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай диво Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи, а світлий Великдень наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Щиро зичу нам усім мирного неба та спокійного небокраю на всіх теренах нашої Неньки-України і щиро прошу Господа оберігати воїнів на сході України, які щодня, ризикуючи власним життям, захищають суверенітет нашої Батьківщини у важкому протистоянні з московською ордою.

Нехай Христове Воскресіння наближає довгоочікуваний день перемоги над ворогом та несе усім нам любов , світло, щирість та добро у взаємини! Хай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *