icon clock14.01.2022
icon eye51
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка зі Старим Новим роком та днем Святого Василія

Шановні східничани, гості та жителі Східницької територіальної громади! Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас ще з одними прекрасними зимовими святами – Старим Новим роком та днем Святого Василія! Великого вважали покровителем землеробства, і саме тому цього дня основною обрядовою дією було засівання осель збіжжям. Старий Новий рік — це свято, коли потрібно залишити позаду все погане і відкрити серце для нових і світлих змін. На свято Василя у перший день Старого Нового року за давньою українською традицію у ношому краї посівають, славлять господарів піснями, бажають їм здоров’я та достатку. І традиційно вітають один одного з нашим Новим роком.

Віншую Вам, щоб у Старий Новий рік рясно засіялось у ваших оселях і родинах на щастя – долю, радість і мир, міцне здоров´я, благодать і процвітання.

Візьміть у Новий рік мрію і успішно подорожуйте з нею щодня з гарним настроєм під мирним небом. Аби сіяло – родилося на добро нашому краю та всій Україні!

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші добрі надії і прагнення. Хай панують у Ваших домівках взаєморозуміння та любов!

Від щирого серця вітаю всіх з традиційним українським Новим роком та другим празником Різдвяних свят – днем Святого Василія.

Нехай Новий рік принесе в наші домівки все те, про що мріють українці!

З Новим роком! З днем Святого Василія!

Веселих Вам свят та дзвінких щедрівок!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *