icon clock28.06.2022
icon eye50
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка з Днем Конституції України

Надсилаю найщиріші вітання з нагоди Дня Конституції мешканцям та гостям Східницької громади!

У цей непростий для нашої держави час щиро бажаю усім витримки, миру, суспільної злагоди натхненної праці та успіхів для зміцнення нашої держави!

Двадцять шість років Україна живе за Конституцією, яка закріпила шлях незалежного розвитку нашої держави. Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честі та гідності. В Конституції закладені демократичні й правові принципи, які зможуть об’єднати суспільство, підняти його на вищий рівень розвитку, забезпечити стабільність і процвітання. Проте є сили, яких не влаштовує європейський шлях розвитку нашої держави і вони намагаються дестабілізувати ситуацію в державі. Ми повинні у черговий раз вистояти і своєю єдністю та толерантністю подемонструвати, що українці є європейською нацією із багатовіковою історією.

Сьогодні із зброєю в руках ми відстоюємо право українського народу на вільне життя у незалежній державі та водночас продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не  забувають про обов’язки. Ми сьогодні маємо унікальний шанс стати частиною об’єднаної Європи, реалізувати в нашому житті благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституцію України, і ми цей шанс обов’язково використаємо. Маємо пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку особистості.

Тож нехай День Конституції додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо кожної родини і рідного краю. Щиро бажаю всім великої Перемоги , мирного неба, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, натхнення та плідної праці!

Нехай свято Основного Закону Української держави відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення кожного громадянина вільної та незалежної держави України!

Слава Україні! Героям Слава!

Іван ПІЛЯК, селищний голова Східниці

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *