Шановні мешканці та гості Східницької громади! Дорогі краяни!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!
Цього року наш народ із зброєю в руках відзначає тридцять першу річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років українці прагнули вільно жити на рідній землі, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу і 24 серпня 1991 року проголосили світові про створення Незалежної Української Держави.
На тридцять першому році своєї історії Українська держава для всього цивілізованого світу стала символом мужності, міці, непереможності, а українські знамена майорять у різних дивовижних куточках світу. Ці потужні символи боротьби встановлюють не лише на флагштоках офіційних установ, а й у вікнах багатьох будинків та господарств, демонструючи свою підтримку та солідарність з Україною.
Ми зуміли переконати світ, що є нацією, яка ніколи не поступиться своєю мовою, вірою і територією! Бог не обирає сильних, а дає сили тому, хто обирає. У нас є корінь і основа, і споконвічне прагнення жити вільним життям у своїй державі на рідній землі! Ми обрали свободу і здобудемо її під блакитно-жовтим стягом!
Впевнений у нашій Перемозі над ворогом та безхмарному, щасливому і заможному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини, проникнемося почуттям патріотизму та відданості до рідної землі, свого селища чи міста, усієї нашої України.
З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України бажаю усім Вам, шановні друзі, мирного неба, здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про Українську Перемогу та краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.
Слава Україні! Героям Слава!
Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова