icon clock28.08.2022
icon eye113
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка із святом Успіння Пресвятої Богородиці

Шановні мешканці та гості Східницької  територіальної громади! Дорогі краяни!

Милістю Божою, днями, ми гідно відзначали найбільше державне свято – День незалежності України, а сьогодні, 28 серпня, відзначаємо одне з найбільших свят церковного року – Успіння Пресвятої Богородиці, або, як кажуть у народі, Першу Пречисту.

Свято Успіння по-особливому шанується у нашому краї. Згадуючи про сумну подію, галичани водночас радіють, що Пресвята Богоматір разом з тілом і душею перейшла з земного життя у Царство Небесне. Там вона править разом з Богом нашим Ісусом Христом, будучи нашою Покровителькою та Заступницею.

Цього року ми по особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про перемогу над тисячолітнім московським ворогом України. Про мир на нашій Богом даній Українській землі. Щоб наші Герої-визволителі швидше повернулися у рідні домівки.

У день Успіння Пресвятої Богородиці щиро бажаю з гідністю і честю пройти усі випробування в житті, не втративши своєї надії і віри. Жити в мирі і цінувати все, що маємо. Дорожити кожною миттю щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися кращого.

Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри та надії в нашу Перемогу над ворогом. Хай з благословення Матері Божої в Україну прийде мир, в українських домівках запанує душевний спокій, добро і достаток, а у громаді – звершуються милосердні і благі діла. Від душі хочу побажати усім з гідністю та честю пройти будь-які життєві іспити, не розгубивши своєї надії та віри, мати терпіння один до одного, та об’єднуючи наші зусилля і помисли, разом будувати щасливе майбутнє нашої громади та усієї України!

Слава Україні! Героям Слава!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *