Милістю Божою, днями, ми гідно відзначали найбільше державне свято – День незалежності України, а сьогодні, 28 серпня, відзначаємо одне з найбільших свят церковного року – Успіння Пресвятої Богородиці, або, як кажуть у народі, Першу Пречисту.
Свято Успіння по-особливому шанується у нашому краї. Згадуючи про сумну подію, галичани водночас радіють, що Пресвята Богоматір разом з тілом і душею перейшла з земного життя у Царство Небесне. Там вона править разом з Богом нашим Ісусом Христом, будучи нашою Покровителькою та Заступницею.
Цього року ми по особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про перемогу над тисячолітнім московським ворогом України. Про мир на нашій Богом даній Українській землі. Щоб наші Герої-визволителі швидше повернулися у рідні домівки.
У день Успіння Пресвятої Богородиці щиро бажаю з гідністю і честю пройти усі випробування в житті, не втративши своєї надії і віри. Жити в мирі і цінувати все, що маємо. Дорожити кожною миттю щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися кращого.
Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри та надії в нашу Перемогу над ворогом. Хай з благословення Матері Божої в Україну прийде мир, в українських домівках запанує душевний спокій, добро і достаток, а у громаді – звершуються милосердні і благі діла. Від душі хочу побажати усім з гідністю та честю пройти будь-які життєві іспити, не розгубивши своєї надії та віри, мати терпіння один до одного, та об’єднуючи наші зусилля і помисли, разом будувати щасливе майбутнє нашої громади та усієї України!
Слава Україні! Героям Слава!
Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова