Шановні жителі та гості Східницької територіальної громади! Дорогі краяни!
Сердечно вітаю Вас зі святом Преображення Господнього! Це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на чести об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням. У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо в цей день традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші, виноград.
У цей визначний для всіх християн день щиро бажаю кожному з вас щедрих Господніх благословень, миру, достатку та великого духовного піднесення. НЕхай це величне свято згуртовує нас духовно, сіє у наших душах всеперемагаючу любов, нетлінну віру та світлу надію у швидку Перемогу над підступним ворогом.. Нехай кожен преобразиться та оновиться у здоров’ї та розквіті життєвих сил. Щоби у наших душах і домівках була повнота щастя, оселилися Божа благодать, мир, затишок та добробут. Молю Бога, щоби Ісус, Який Преобразився, надихнув на добрі справи і звершення, для блага нашої громади та всієї України.
Багатого і щедрого вам Спаса! Честь і Слава Українським Героям!
Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова