icon clock23.05.2022
icon eye70
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Святом Героїв

Щиро вітаю усіх Героїв, усіх українських вояків, які віддали життя за волю і могутність Української Нації!

День Героїв –  щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків- борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, воїнів АТО, героїв «Небесної сотні», день вшанування тих, хто поклав своє житя на вівтар Української гідності.

Кожен з нас повинен пам’ятати, як і декілька століть назад, Україна має ворога, який зазіхає на наші землі та прагне поневолити наш народ. Але ми продовжуємо боротьбу проти російської агресії. Ми віддаємо шану не тільки героям минулого, але і сучасним героям. Україна заплатила надто велику ціну за свою незалежність, і ми зобов’язані сьогодні, зробити все, щоб втрати нашого народу жити у вільній та незалежній державі не були даремними. Ми повинні зробити все, що залежить від кожного з нас задля Перемоги, відбудови та процвітання нашої держави.

Я низько схиляю голову перед кожним українським героєм. Хочу подякувати кожній матері за дітей, яких Ви виховали, які віддали своє життя та які продовжують боротьбу за Україну, адже саме на таких людей всім нам вартує рівнятись.

Я щиро бажаю, щоб на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, запанували мир і злагода. Від усього серця зичу усім добра, а нашій Державі – процвітання, сили й слави!

Слава Україні! Героям Слава!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *