icon clock12.07.2022
icon eye119
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка із храмовим святом св. апостолів Петра і Павла

Дорогі земляки! Шановні східничани та мешканці Східницької громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди храмового свята св. апостолів Петра і Павла!

В цей непростий, затьмарений війною та невинними сиертями наших Героїв час щиро бажаю Вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра. Саме вона дозволяє нам з гідністю перенести найскладніші моменти у житті та скеровує нас на правильний шлях, додаючи  віри у краще майбутнє.

Життя  верховних апостолів Петра і Павла є тим прикладом твердої віри, який повинен нам бути дороговказом у найскладніші моменти життя.

У день храмового свята щиро бажаю, щоб св. апостоли Петро і Павло принесли у ваші домівки світло правди і миру для Ваших родин, затишок та Господню благодать, які наповнить ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

Нехай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

З нагоди свята бажаю усім мешканцям та гостям Східницької громади Перемоги над ворогом, мирного неба, міцного здоров`я, процвітання та подальших успіхів в ім`я розвитку рідної землі та зміцнення Української держави. Нехай кожен прийдешній день буде сповнений радістю Перемоги, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножать славу рідної України!

Слава Україні! Героям Слава!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *