Щиро вітаю педагогів і вихователів, школярів і студентів, батьків та всіх освітян Східницької громади із Днем знань, який ми традиційного щороку відзначаємо 1 вересня.
Заклади освіти нашої громади відкривають свої двері школярам в непростій незвичній ситуації – триває повномасштабна війна із російськими окупантами і українські школярі вимушені йти до школи, відзначати День знань та здобувати знання в умовах воєнного стану. Тому звертаюся до всіх освітян та батьків із розумінням ставитися до нових умов навчального процесу та дбати не лише про знання, але в першу чергу про безпеку та здоров’я дітей.
Ми всі сповненні віри, що Перемога буде за нами. Ніхто не сумнівається, що українська земля буде звільнена від окупантів, а разом із Перемогою нової якості набуде українська освіта.
Сьогодні я хочу звернутися до наших першокласників, яким під звуки дзвоника вчителька відкриє двері у незвідану Країну Знань, де на кожного із них чекає багато відкриттів і звершень. Тому будьте чемними та слухняними, гарно вчиться, щоб батьки постійно раділи вашим успіхам. Нехай кожен крок на цій дорозі буде цікавим та захоплюючим!
Так уже повелося, що День знань – це свято кожного з нас. Ми завжди пам’ятатимемо шкільні та студентські роки, вірних друзів і першу любов, педагогів, які віддавали нам свої знання та турботу, вчили думати, бути добрими та порядними.
У цей день я низько вклоняюся перед всіми педагогами нашої громади за невтомну, інколи подвижницьку працю, відданість обраній справі та педагогічну майстерність. Щиро зичу Вам, шановні освітяни, вдячних вихованців, щоб вони через роки вітали вас із святами, а при зустрічі казали: «Дякуємо за душевну щирість та науку».
Усім учням бажаю наполегливо вчитися, здобувати сучасні знання та опановувати інформаційні технології. Ми повинні пам’ятати, що прагнемо збудувати передову цивілізовану країну, а для цього будуть потрібні ваше молодече завзяття, жага до змін, креативні ідеї, вмілі працьовиті руки та бажання жити гідно.
Нехай кожний навчальний заклад у нашій громаді стане територією успіху, творчості та перемог. Місцем, де освітяни та учні відчуватимуть себе комфортно, надійно та безпечно!
У цей святковий день бажаю всім миру, мудрості, злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє нашої громади та усієї України!
Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова