icon clock11.09.2022
icon eye173
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться сьогодні у нафтовидобувній галузі  з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, а мешканців Борислава – із Днем міста!

Так склалося, що Східниця та Борислав завжди були та залишаються тією самобутньою частиною України, на території якої писалася історія українського нафтовидобутку, впроваджувалися у життя різноманітні технології видобутку нафти та газу, завдяки чого місто Борислав увійшло у світову історію як один із найдавніших і найпотужніших центрів світового нафтовидобутку. Сьогодні кожному східничанину приємно усвідомлювати, що найбільші досягнення у видобутку нафти Бориславського НГВУ пов’язані зі Східницею!

Нафтовий Борислав та нафта у продовж шести століть стимулювали розвиток Східниці, яка завдяки багатства джерел мінеральних вод типу «нафтуся» стала відомим курортом, але східничани по-праву вважають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості також своїм святом, а серед мешканців селища є багато нафтовиків.

З нагоди свята бажаю усім нафтовикам, які сьогодні у складних воєнно-економічних умовах стабільно забезпечують блакитним паливом наші оселі, підтримують належне функціонування виробничої та соціальної сфер в громаді, миру, достатку, злагоди, мудрості і щасливої долі. Нехай кожен наступний день буде зігрітий відчуттям мирного неба над Україною, здоров’ям, оптимізмом, витримкою, професійними успіхами, стабільною роботою та новими трудовими здобутками  на благо нашого краю та усієї України!

Слава Україні! Героям Слава!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *