icon clock19.06.2022
icon eye148
Вітання

Привітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники – сімейні лікарі та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери, працівники швидкої допомоги та відпочинково-оздоровчих закладів, ветерани галузі охорони здоров’я Східницької територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника! Професія медика важка й відповідальна, але водночас найгуманніша і вкрай необхідна. Адже що може бути важливішим, ніж життя людини та її здоров’я, а ви щодня й щохвилини оберігаєте ці найвищі цінності.

Милосердя і чуйність стали вашим покликанням, а самопожертва і вірність обраному шляху – невід’ємною складовою професії. Ми пишаємось вашою мужністю, високою компетентністю, вмінням долати всі труднощі і робити часом неможливе в боротьбі з недугами.

Сьогодні, в умовах війни,  важко переоцінити ваші фахові знання і багатий досвід, вашу наполегливість та самопожертву, які ви кладете на алтар нашої перемоги над ворогом, надаючи вчасну і ефективу допомагу всім, хто страждає і потребує підтримки у важку хвилину життя. Та ви й самі добре розумієте, що без цього неможливо досягти успіху в святій справі – перемоги над ворогом, що зазіхнув на право українського народу жити вільно на своїй землі.

У день професійного свята хочу від себе особисто, а такох від імені усієї східницької громади, депутатського корпусу та виконавчого комітету Східницької селищної ради висловити вам безмежну вдячність за світлий розум, золоті руки, гарячі серця, сповнені любові до людей, за щиру душевну турботу і співпереживання.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, щасливої долі і нових успіхів у вашій нелегкій праці в ім’я людини та на благо дорогої кожному з нас неньки України!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *