Шановні працівники лісових господарств!
Прийміть найщиріші вітання з Днем працівників лісу!
Ліс – наше найбільше природне багатство. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.
Сподіваюсь, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і світу.
Від імені селищної ради, виконавчого комітету,депутатського корпусу та від себе особисто дозвольте побажати Вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай у Ваших родинах завжди буде достаток, у серцях – доброта і милосердя, у справах – успіхи і мудрість.
Нехай збуваються ваші мрії, хай міцнішим і стабільнішим стає ваш добробут.
Іван Піляк, Східницький селищний голова