icon clock31.12.2021
icon eye43
Новини Події

Відтепер Східницька громада має власну стратегію розвитку

Учора, 30 грудня, на позачерговій XVI сесії Східницької селищної ради VIII –го скликання затвердили Стратегію розвитку Східницької територіальної громади на період 2022 – 2027 рр. Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).

Прийняття цього документу є важливим етапом в житті Східницької громади та її мешканців. Амбітні завдання щодо економічного розвитку й покращення якості життя будуть реалізовані за умови спільної співпраці влади, бізнесу та активу громади, а Стратегія розвитку до 2027 року є тому підтвердженням.

Дана Стратегія створена для досягнення поставлених цілей, реалізація яких забезпечить ефективний розвиток та ріст добробуту Східницької територіальної громади.

До створення цього документу долучилося чимало жителів громади: працівники органу місцевого самоврядування, громадські активісти, депутати, приватні підприємці, а також експерти зі стратегічного планування.

Особливу подяку за створення цього важливого документу Східницький селищний голова Іван Піляк висловловив експертам Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування та експерту Зеновію Сірику. Сам процес творення стратегії розвитку Східницької громади відбувався у відповідності до методології, запропонованої Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» (Ukraine – Local Empowerment, Accountability and Development Programme).

В результаті розробки Стратегії розвитку Східницької  громади, Східниця отримала важливий адміністративний документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити наявні у громаді ресурси, спрямувавши їх на розвиток тенриторії.

Наявність Стратегії розвитку громади дасть змогу об’єктивно оцінити соціально-економічний та ресурсний потенціали території та сформувати її інвестиційну привабливість.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *