icon clock22.04.2021
icon eye55
Новини

Відкритий командний чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе!

22-25 квітня на Львівщині пройде Відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці на шосе «Tour de Lviv region».Чемпіонат з велогонок стартує 22 квітня у Жовкві. Спочатку відбудеться індивідуальна гонка, а потім групові.

24 квітня в полудень (12.00) біля двох сотень велосипедистів (чоловіків та жінок) з різних регіонів України, а також гості з-за кордону стартують із Сокільників під Львовом в напрямку Трускавця і будуть орієнтовно біля 14.30-15.00, після чого поїдуть до фінішної точки на Бухівському перевалі.

25 квітня – останній день Відкритого командного чемпіонату України в багатоденній гонці на шосе «Tour de Lviv region» і розпочнеться і завешиться у Трускавці. Збір команд та старт велозмагань відбудуться на центральному майдані – площі Незалежності орієнтовно о 10 ранку. Велосипедисти проїдуть маршрутом Трускавець-Борислав-Східниця-Урич-Верхнє Синьовиднє (до траси Київ-Чоп) та в зворотньому напрямку. На центральній сцені Трускавця відбудеться і церемонія завершення Чемпіонату, яка включатиме підбиття підсумків та нагородження. На переможців чекають не тільки бали до рейтингу та медалі, а й подарунки від партнерів змагань: компанія НІКО-Захід — офіційний дилер Mazda (автосалон), автобусна лінія «East West Eurolines», компанія з кейтерингу «Galicia», піцерія «LА П’ЄЦ піца на дровах», компанії «Галичина» та «DOLTCINI».

Бажаємо перемоги учасникам!

Прес-служба Львівської ОДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *