icon clock26.08.2022
icon eye509
Новини Події

Відбулася чергова сесія Східницької селищної ради

26 серпня під головуванням селищного голови Івана Піляка відбулось восьме пленарне засідання ХVІІІ сесії Східницької селищної ради VІІІ-го скликання. У роботі сесії взяли участь депутати, керуючий справами виконавчого комітету, начальники відділів та працівники виконавчого апарату селищної ради. Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta(Facebok).

На розгляд депутатів було розглянуто ряд питань, продиктованих реаліями воєнного часу. Усі питання порядку денного знайшли відображення у відповідних рішеннях.

Почесним учасником сесії був відомий спецпризначенець Микола Кобільник з позивним “Енейко”, який вручив селищному голові відзнаку за допомогу в боротьбі з окупантом від підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ та Центру сприяння підготовки снайперів та розвідників «Фенікс».

З війни воїн прийшов на милицях та вже думає про протез та швидке повернення до лав ЗСУ. Незламний духом та сильний характером — такі люди надихають та ще більше мотивують працювати задля Перемоги. І вона обов’язково буде, як сказав Микола Кобільник: “Нас знищити, українців – це те саме, що небо помалювати!”

Також на сесію завітав голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та нагородив почесними грамотами секретаря Юрія Журавчака та керуючого справами виконавчого комітету Романа Майстрика за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *