З нагоди початку нового навчального року та Дня знань керівництво селищної ради, депутати та працівники структурних підрозділів завітали на святкові лінійки та привітали учнів, батьків, вчителів навчальних закладів нашої громади з Днем знань – повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta(Facebook)/
Голова Східницької громади Іван Піляк – зазначається у повідомленні – побажав учням, батькам і вчителям міцного здоров’я, дітям плідного навчання, вчителям слухняних учнів. «Хай вам щастить у житті, випускникам бажаю підкріпити свої знання і визначитись у своєму професійному шляху. Вчителям дякую за ту нелегку роботу, яку ви проводите», – зазначив очільник громади у короткому виступі перед школярами. З нагоди Першовересня кожен навчальний заклад отримав подарунки.
За традицією, попри всі труднощі, спричинені воєнним станом, у всіх навчальних закладах громади пролунав Перший дзвоник. Громада провела колосальну підготовчу роботу, щоб відвідування навчальних осередків було безпечним, а учні – ознайомлені з порядком дій у разі сигналів про можливі загрози.
Дякуємо нашим захисникам за можливість здобувати знання у рідних стінах рідною мовою! – наголошується у повідомленні.





