Відтепер мешканці Східницької територіальної громади від Covid-19 зможуть вакцинуватися у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради» – повідомляє директор медичної установи Юрій Скурчанський.
З 12 серпня у Східницькій громаді розпочинають роботу 2 пункти вакцинації. Один діятиме у амбулаторії первинної медико-санітарної допомого смт. Підбуж по вул. Франка 32, другий – в амбулаторії первинної медико-санітарної допомого с. Новий Кропивник по вул. Довбуша 14.
З метою уникнення черг і невиправданого скупчення людей вакцинація буде проводитися по попередньому запису Телефони для запису бажаючих :
Пункти вакцинації працюватимуть у робочі дні з 9.30 до 12.30.
Вакцинація здійснюватиметься вакцинами: АстраЗенека, КоронаВак та Файзер.
Медики нагадують громадянам, що ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.
Не зволікайте з вакцинуванням! Захистіть себе від небезпечного захворювання!