icon clock17.05.2021
icon eye100
Новини Події

У Східницькій громаді успішно провели акцію «Чисті береги – чиста річка»

Більше 370 мешканців Східницької територіальної громади взяли участь у екологічній акції «Чисті береги – чиста річка», яку започаткувала Східницька селищна рада за ініціативи селищного голови Івана Піляка.

«Питання забрудненості довкілля, – зазначив напередодні акції очільник відомого бальнеологічного курорту Східниця Іван Піляк, – на сьогодні є одним з ключових. Планета потерпає від страшної кількості твердих побутових відходів. Однією з найбільших проблем є те, що люди ще досі не навчені дотримуватися культури поведінки на природі. Традиція нести побутове сміття «в берег» створила проблема засмічення берегів річок, що набрає загрозливих масштабів, яка може позбавити наш край туристичної привабливості.

З метою очищення берегів річок та потічків, що протікають у населених пунктах Східницької громади, 14 травня Східниця селищна рада започаткувала проведення екологічних акцій «Чисті береги – чиста річка», до якої долучилися мешканці усієї громади.

Жителі новоутвореної територіальної громади активно долучилися до громадських робіт, метою яких була благородна мета – очищення берегів та русел річок та потічків від побутового сміття. Важливим є те, що у громадських роботах з очищення берегів річок брали участь люди різного віку – від десятирічних школярів до статечних сільських газдів, які користуються повагою серед мешканців гірських сіл.

Після завершення громадських робіт із прибирання берегів річок Східницький селищний голова Іван Піляк на офіційній сторінці селищної ради у Facebook висловив щиру подяку всім, хто взяв участь в екологічній акції на території усієї громади.

«Ваша небайдужість, – наголосив очільник курорту у подячному слові мешканцям громади,  є вагомим внесом у благоустрій, на якій нам судилося жити. Ваша жертовна та самовіддана праця краще будь-яких слів та гасел свідчать про активну життєву позицію і заслуговують на повагу.

Східницький селищний голова закликав мешканців громади спільно берегти довкілля і примножувати природні багатства Карпатського краю!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *