У Східницькій громаді повага до довгожителів стала нормою життя

У Східницькій громаді склалася добра традиція вітати людей поважного віку із ювілейними датами. Цю добру традицію започаткував для східницьких довгожителів очільник Східницький  селищний голова Іван Піляк, а коли Східниця стала центром окремої територіальної громади, то ця традиція, відповідно поширилася на мешканців усіх населених пунктів, що увійшли до складу громади.

Цими днями, – повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta(Facebook), – одразу три довгожительки смт Підбуж Східницької територіальної громади, у колі рідних та близьких, святкували свої ювілеї – Янко Марія Петрівна, Голубицька Розалія Федорівна та Сидорак Ганна Мартинівна. За доброю традицією шанованих іменинників привітали – очільник громади Іван Піляк, староста Микола Тінишин, директор центру надання соціальних послуг Ірина Ігнацевич. Вони подякували їм за життєву стійкість, невтомну працю та сивочолу мудрість.

Такі ювілеї — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, а у Вашому домі буде мир, достаток та затишок!

Ювіляри зустрічали гостей з посмішкою та хорошим, бадьорим настроєм, подякувала за вітання гостям та поділилася спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні вірою в Господа та щасливе майбутнє України. Сьогодні усіх іменинників об’єднує одне бажання – щоб швидше закінчилася війна.

Ще раз вітаємо ювілярів та їх родини з таким святом, бажаємо всім здоров’я та благополуччя. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один День народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *