icon clock11.07.2022
icon eye160
Новини

У Східницькій громаді нова втрата: у боях на сході України загинув підбужанин Петро Антоник

Східницьку громаду сколихнула чергова сумна звістка – у бою проти ворога загинув ще один герой України – мешканець Підбужа Антоник Петро Миколайович.  Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta(Facebook)/

Сьогодні, в понеділок 11 липня, в другій половині дня, Дрогобиччина, Східницька ТГ разом із мешканцями Підбужа зустрічатимуть тіло Героя, який віддав життя за Волю України.

Петро Антоник народився у с. Рихтичі, та все своє свідоме життя прожив у Підбужі, звідки пішов на війну з москалями. Служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді,  де правдою і волею стояв за рідну землю та свою країну, але несподівана смерть на полі бою перекреслила життя бійця.

Віримо, що світла душа героя знайде вічний спокій, а Господь прийме його душу до Небесного Царства.

У зв’язку з непоправною втратою – загибелю мешканця Підбужа, земляка та захисника України, Східницька селищна рада відмінила благодійний захід 12 липня, приурочений до відзначення храмового празника – св. Апостолів Петра і Павла.

Східницький селищний голова, депутатський корпус, виконком разом із мешканцями усієї хідницької громади глибоко сумують з приводу непоправної втрати та висловлюють найщиріші співчуття рідними, близьким, друзям та побратимам полеглого на війні військовослужбовця.

Ніякі слова не зменшать біль утрати рідних.

Глибоко сумуємо разом з родиною!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *