У Східницькій територіальній громаді процес творенння добровольчого територіального формування завершився урочистим прийняттям присяги на вірність Україні.

Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).
Усі хлопці, які вступили до територіального формування пройшли вишкіл з тактичної, вогневої та домедичної підготовки, а факт вступу до добровольчого загону закріпили урочистою присягою – клятвою на вірність народові України.
«Я клянусь захищати Українську державу і твердо стояти за її свободу і незалежність. Я клянусь, ніколи не зрадити народ України».
Добровольче формування легалізоване і кожен боєць уклав письмову угоду з командиром свого добровольчого формування, який служить у штабі батальйону територіальної оборони ЗСУ.
Після прийняття присяги добровольцям вручили посвідчення учасників Добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ) та всі спільно виконали Державний Гімн України.


Подібні добровольчі територіальні формування створені у всіх територіальних громадах Львівщини.