До дня фізичної культури і спорту в Східницькій громаді відбувся благодійний волейбольний турнір «Кубок Свободи» на підтримку ЗСУ.
У турнірі взяли участь команди з смт Східниця, с. Опаки, с. Довге та с. Новий Кропивник. Розпочалися змагання спільним виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання, якою було вшановано пам’ять усіх, хто віддав життя, боронячи нашу землю.
У результаті напруженої та видовищної боротьби кубок турніру завоювали гравці команди с. Довге, друге місце отримала команда с. Опака, третє місце зайняла команда смт Східниця. Всі учасники були нагороджені грамотами та кубками.
Змагання організовані Східницькою селищною радою завдяки підтримці Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
Організатори змагань щиро вітаєють переможців та учасників турніру та бажають усім найшвидшої Перемоги над ворогом!
Миру всім нам після перемоги!



