icon clock16.10.2021
icon eye74
Новини Події

У Східниці відкрили нову автостанцію

Сьогодні, 16 жовтня 2021 року свої двері відкрила Східницька АС, яка готова обслуговувати рейси приміського і міжміського сполучення. Про це повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Відкриття нової автостанції є яскравим свідченням, що Східниця продовжує розвиватися, як відомий український бальнеологічний курорт та центр окремої територіальної громади Львівщини. Автобусний транспорт здійснює значну частину пасажирських перевезень, тому Східницька АС відіграватиме важливу роль у забезпеченні соціальної та економічної стабільності життя населення та стане центром, який єднатиме Східницю із іншими населеними пунктами, які увійшли у склад Східницької громади.

Із вітальним словом до східничан та гостей  курорту звернулися голова Східницької селищної ради Іван Піляк , засновник корпорації ДУМА Ігор Дума, начальник управління транспорту і зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Степан Рудницький, а також директор ТзОВ Гал Діком, який є власником та ініціатором будівництва Східницької АС – Андрій Дума. Відтепер Східницька автостанція обслуговуватиме мешканців курорту, туристів та усіх жителів Східницької територіальної громади, яким буде значно зручніше не лише придбати квиток, але й у комфортних умовах дочекатися прибуття чи відправлення автобуса.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *