У Східниці демонтують МАФи

У курортному селищі Східниця демонтують малі архітектурні форма, що були незаконно встановлені власниками на самовільно захоплених земельних ділянках. До такого незвичного вирішення проблеми селищна влада вимушена була вдатися після тривалих безуспішних спроб знайти власників незаконно встановлених об’єктів та домовитися про їх перенесення. Адміністрація курорту вирішила скористатися владними повноваженнями та знести незаконно встановлені споруди вольовим способом. Рішення про знесення незаконно встановлених МАФів ухвалив виконком Східницької селищної ради.

Йдеться про п’ять павільйонів для проведення вуличної торгівлі, що встановлені обабіч пішохідної доріжки до 3-ого джерела Східницького родовища мінеральних вод, на земельній ділянці в межах 1-ої зони суворого охоронного режиму по вул. Бориславській, яка перебуває у власності Східницької селищної територіальної громади.

У  випадку, якщо КП «Господарник» не вдасться знести незаконно встановлені об’єкти члени виконкому Східницької селищної ради зобов’язали юридичний відділ Східницької селищної ради підготувати та подати відповідні позовні заяви для розгляду в судовому порядку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *