icon clock21.07.2021
icon eye65
Новини Події

У селах Сторона та Залокоть на Дрогобиччині виявили нелегальні пилорами

Минулого тижня спеціальною робочою групою з обстеження та легалізації лісопильних господарств Дрогобицької райдержадміністрації було здійснено обстеження лісопильного підприємства у селах Сторона та  Заколоть.

В обох випадках власники приватних лісопилок відмовилися надавати документи, які б свідчили про законність роботи підприємства. Відтак до перевірки залучили правоохоронців, – повідомляє офіційний сайт Дрогобицької райдержадміністрації.

При Дрогобицькій РДА працює спеціальна робоча група з обстеження та легалізації лісопильних господарств. Метою її діяльності є виявлення тих лісопилок, які працюють неофіційно, а до складу входять фахівці відповідних структурних підрозділів адміністрації.

 «Ми повинні серйозно поставитися до цього питання. Адже якщо одна пилорама працює законно, а поруч інша – нелегально, то про яку здорову конкуренцію може йтися. А громада, де працює ця незаконна лісопилка, втрачає надходження до бюджету», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк під час апаратної наради у понеділок, 19 липня.

Одночасно голова райдержадміністрації доручив надіслати відповідний запит в поліцію щодо наявності кримінальних проваджень по цих справах, а також зобов’язав робочу групу продовжувати роботу з обстеження та легалізації лісопилок.

Окрім цього, Степан Кулиняк закцентував на важливості посилення заходів на території Дрогобицького району щодо легалізації заробітної плати і зайнятості населення, а також доручив спеціально створеній комісії щотижнево проводити засідання, на які запрошувати підприємців-порушників, а робочій групі – регулярно проводити виїзні перевірки суб’єктів підприємницької діяльності на території району.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *