icon clock21.12.2021
icon eye45
Новини Події

У Підбужі урочисто відкрили оновлені приміщення пожежної частини та шкільної їдальні

У рамках відзначення Дня святого Миколая на території Східницької територіальної громади відбулося два небуденних заходи – відкриття у в смт Підбуж місцевої пожежної охорони та сучасного обіднього залу Підбузької ЗЗСО І – ІІІ ступенів. Про це повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta(Facebook).

Громада пройшла чималий шлях аби мати змогу передислокувати місцевий пожежно-рятувальний підрозділ в оновлене приміщення. Це стало можливим завдяки клопіткій співпраці селищного голови Івана Піляка та невеликого пожежної частини.

Під час урочистостей отець Йоан та отець Тарас освятили оновлене приміщення пожежно-рятувального підрозділу Підбужа. Відтепер місцева команда вогнеборців виїжджатиме на ліквідацію пожеж у 22 населені пункти, долаючи радіус виїзду у 15 кілометрів. Це значно вплине на оперативність пожежогасіння.

Привітав місцевих мешканців з цією знаковою подією голова громади Іван Піляк, який відзначив, що крок за кроком в смт Підбуж створюється Центр безпеки Східницької громади, що приведе до ефективного та комплексного розв’язань питань захисту населення від небезпек.

Заступник начальника Головного районного управління ДСНС підкреслив наскільки важливим сьогодні у масштабах не лише регіону, а й всієї країни є створення команд місцевої пожежної охорони та центрів безпеки, а також побажав, щоб ці гарні умови, які створило керівництво громади позитивно впливали на виконання поставлених завдань.

Відкриття обіднього залу у Підбузькому ЗЗСО I – III ступенів Східницької селищної ради у повсякденному житті Східницької територіальної громади також стало важливою подією, адже у навчальному закладі школярі не мали змоги повноцінно та корисно харчуватися. Капітальний ремонт обіднього залу здійснили в рамках співфінансування державного та місцевого бюджетів.

Для здійснення чину урочистого відкриття та освячення оновленогот приміщення шкільної їдальні до навчального закладу завітали селищний голова Іван Піляк, перший заступник Петро Кость, секретар селищної ради Юрій Журавчак, керуючий справами виконавчого комітету Роман Майстрик, староста Микола Тінишин та депутати Східницької селищної ради. Чин освячення капітально відремонтованого обіднього залу зійснили .священники: отець Йоан та отець Тарас.

У вступному слові з нагоди відкриття обіднього залу шкільної їдальні у Підбужі Східницький селищний голова Іван Піляк відзначив, що одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є харчування. Своєчасне та якісне харчування учнів у школі забезпечить як збереження здоров’я дітей так і відновить їх фізичні та емоційні сили. Тому очільник громади разом із педагогічним колективом школи радіє, що спільними зусиллями вдалось реалізувати цей дуже потрібний для школярів Підбужа проєкт.

Директор школи Богдана Іваськів подякувала місцевій владі, депутатському корпусу за сприяння й допомогу щодо виділення коштів для капітального ремонту обіднього залу.

Слід відзначити, що для керівництва Східницької територіальної громади і надалі одним з пріоритетних завдань залишається освітня галузь, тому роботи з покращенням матеріально-технічної бази шкіл краю триватимуть – наголошується в офіційному повідомленні Східницької селищної ради на офіційній сторіці у соціальній мережі Meta(Facebook).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *