icon clock02.06.2022
icon eye174
Новини Події

У маленьких східничан було свято (ФОТО)

У Східницькій громаді відбулися святкові заходи, приурочені до відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Святкування розпочалися патріотичним флешмобом «Ой, у лузі червона калина» у виконанні зразкового аматорського ансамблю пісні і танцю «Підбужанка».

Із привітальним словом до наймолодших мешканців та гостей Східницької територіальної громади звернувся селищний голова Іван Піляк, який привітав дітей та їхні родини зі святом, побажавши міцного здоров’я, тепла, дружнього спілкування, справжнього дитинства і мирного неба над головою!  

Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці

Всі діти громади, а також діти, які приїхали із зони бойових дій активно брали участь в конкурсі малюнку на асфальті «Україна очима дітей». Головна вулиця Східниці щоразу набувала нових яскравих фарб, усмішок та емоцій.

“Голубе небо без ракет, яскраве сонце незадимлене пожежами від вибухів, затишні будинки незруйновані градами, безпечні подвір’я без замінувань, мама й тато поряд і не потрібно бігти в підвал, бо немає повітряних тривог, синьо-жовтий прапор, який майоріє по всій країні, українська пісня, яка лунає звідусіль і гордість за свою країну, а ще сердечка всюди, всюди, всюди, бо любимо свою Батьківщину”, – саме таким є світ очима наших дітей.

Весела музика подарувала малечі чудовий настрій, оскільки працював «Вільний мікрофон» для всіх бажаючих. Окрасою свята став професійний аніматор у вигляді Панди, який розважав та танцював разом з малечою.

Діти – це продовження нас самих, продовження України. І наше завдання робити все, щоб діти росли щасливими. Наші воїни, йдучи на війну, захищаючи сьогодні Україну від російської експансії, всі як один кажуть – я прийшов сюди, щоб захистити своїх дітей, щоб їм там, на вільній землі, жилося краще, і щоб вони ніколи не дізналися того жаху війни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *