icon clock20.12.2021
icon eye192
Новини Події

У кожному населеному пункті Східницької громади засяяли вогнями різдв’яно-новорічні ялинки

Традиційно у День святого Миколая, 19 грудня 2021 року, в кожному селі та селищі Східницької громади запалали святкові вогники на ялинках!

Головне дійство – урочисте відкриття головної ялинки Східницької територіальної громади, яке відкриває різдвяно-новорічний цикл святкувань, відбулося у центрі Східниці навпроти будівлі селищної ради, де напередодні було відкрито резиденцію Святого Миколая. Повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta(Facebook).

Цьогоріч свято Святого Миколая у Східницькій громаді було по-особливому феєричне та особливе, наповнене неймовірними емоціями, сміхом, добром та милосердям,святкували його уже з усією Східницькою громадою.

Селищний голова Іван Піляк та парох Східницької парафії отець-декан Василь Штокало привітали усіх із Днем святого Миколая і наближенням Різдва та побажав, щоб добро і милосердя рукою Святого Миколая постукало у кожне серце!А кожна щаслива дитяча усмішка запалила нову зорю у височині,щоб над усіма завжди було зоряне чисте небо, а душі відкривалися усьому світлому та радісному!

Відтак на імпровізованій сцені з’явився Святий Миколай. Він зазначив, що всю ніч ходив стебницькими вулицями і розносив подарунки чемним діточкам, а зараз прибув засвітити символ Новорічно-різдвяних свят – головну ялинку Східницької територіальної громади.

На завершення дійства Святий Миколай вручив солодощі дітям, які взяли участь у концертній програмі, а також тим, хто наважився розповісти йому віршик чи заколядувати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *