У Дрогобичі виявили зараження небезпепечним штамом Covid-19 “Дельта”

Перші два випадки Covid-19, викликані штамом Дельта, виявлені та лаболаторно підтверджені Дрогобичі! Про це повідомляє на офіційній сторінці у Facebook КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

Штам «Дельта» досі залишається недостатньо дослідженим і у 1,6 рази заразнішим, у порівнянні із британський різновид вірусу, який отримав назву «Альфа». Штам «Дельта», за твердженням медиків, у 2,26 рази частіше призводить до госпіталізації та у 1,45 рази частіше – до реанімації!

Симптоми при зараженні штамом «Дельта» відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку — менш поширені.

Також повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени.

Відповідно до дослідження, проведеного вченими з Китаю концентрація вірусу в крові зараженої людини від штаму «Дельта» у 1000 разів більша ніж було в інфікованих диким штамом. Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус в зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей.

Ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Вакцинуватися від Covid-19 мешканці Східницької територіальної громади можуть у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради». З 12 серпня у Східницькій громаді  розпочинають роботу 2 пункти вакцинації. Один діятиме у смт. Підбуж по вул. Франка 32, другий –  в с. Новий Кропивник по вул. Довбуша 14.

З метою уникнення черг і невиправданого скупчення людей вакцинація буде проводитися по попередньому запису Телефони для запису бажаючих :

  • с. Новий Кропивник +38(063)032-08-90
  • смт. Підбуж +38(097)813-92-66

Пункти вакцинації працюватимуть у робочі дні з 9.30 до 12.30.

Вакцинація здійснюватиметься вауцинами:  АстраЗенека,  КоронаВак та Файзер.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *