icon clock26.12.2021
icon eye129
Новини Події

У Довгому Гірському Східницької громади урочисто зустрічали Різдво

У рамках відзначення Різдва за григоріанським календарем напередодні найвеличнішого свята усіх християн народження Христа – Східницький селищний голова Іван Піляк з дружиною, секретар селищної ради Юрій Журавчак, староста Василь Зварич, начальник відділу освіти Тарас Шуст, директор Центру культури і дозвілля Східницької ТГ Ірина Яворська завітали на святкову вечерю у Довге Гірське, де освітяни спільно із мешканцями села традиційно збираються за святкування. Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці в соціальній мережі Meta (Facebook).

Довжанський ЗЗСО І – ІІІ рівнів є великою родиною, є який напередодні Різдва при безпосередній участі пароха о. Андрія Буня збирає на Святу вечерю за одним столом учнів, батьків, вчителів та друзів вже не один рік. Цього року на традиційну для довжин вечерю завітала офіційна делегація адміністрації Східницької територіальної громади на чолі із Східницьким селищним головою Іваном Піляком, яка взяла участь у святкових заходах, приурочених до відзначення Різдва Христового.

З нагоди свята жителі с. Довге отримали цінні подарунки від селищного голови: школа – господарський інструмент – бензопилу, яка була вкрай необхідною для впорядкування благоустрою шкільного подвір’я, народний дім – мобільний аудіо-відео комплект-кінотеатр, а школярі – смаколики.

Атмосферу Різдва наповнювали гучні колядки, віншівки, які майстерно виконували учні та вчителі школи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *