icon clock24.12.2021
icon eye40
Новини Події

Творіть добро, і вам воздасться (фото)

У день св. Анни акція милосердя “Стань Святим Миколаєм для сирітки завершила свою роботу. Метою благодійної акції було привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, дітей сиріт, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення. Повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діяли наші благодійний, а саме:

Східницька селищна рада, підприємці смт. Східниця, Керетивчин Андрій, Томин Роман, Мар’яна Піляк, “Благодійний фонд братів Дуліб’яників”, працівники культури та бібліотекарі Східницької ТГ, старости сіл Східницької ТГ і багато інших знаних і незнаних жертводавців.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми впевнені , що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Зичимо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів.

З Новим роком та Різдвом Христовим.

Ірина ЯВОРСЬКА, директор “Центру культуру і дозвілля Східницької ТГ”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *