icon clock11.10.2021
icon eye46
Новини Події

«Створюємо ліси разом»

У рамках акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом» Програми Президента України «Зелена країна» 8 жовтня 2021 року, Східницький селищний голова Іван Піляк спільно із першим заступником Петром Костем та старостою Миколою Тінішиним, а також директор Дрогобицького ДЛГП “Галсільліс” Богданом Захарком долучилися до Всеукраїнської акції та провели посадку молодих саджанців на території скверу у смт Підбуж.

Слід відзначити, що на Львівщині активно триває акція Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».

Станом на сьогодні державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ спільно з громадськістю проведено лісовідновлення на площі 87,6 га, а також проходить погодження з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації площ, на яких осінню будуть створюватись нові ліси – Львівське обласне управління лісового господарства.

До акції «Створюємо ліси разом», спрямованої на примноження лісових насаджень, Східницька селищна рада долучилися навесні. Саме тоді  спільно з державним підприємством «Самбірський лісгосп» працівники селищної ради здійснили виїзд на територію Опаківського лісництва, де  разом із старостами – Миколою Тінишином та Михайлом Якуцом, а також головним лісничим – Ярославом Півтораком та лісничим Миколою Чіхраком здійснили планову висадку дерев.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *