“Стань Святим Миколаєм для сирітки”

У східницькій територіальній громаді стартувала передноворічна акція “Стань Святим Миколаєм для сирітки.” Організатором заходу стали Центр культури і дозвілля Східницької ТГ та ГОК «ТуСтань».

Акція за підтримки Східницької селищної ради триватиме з 8 по 17 грудня.

Усі діти з нетерпінням чекають Миколая, адже саме в чарівну ніч на 19 грудня вони отримують подарунки. Щоб Святий не забув, що ж саме хоче дитина, слід написати йому лист. Про свої мрії та побажання Чудотворцю пише малеча з багатодітних сімей, вихованці інтернатів, а також діти-сироти та переселенців. А от допомогти відповісти на дитячі послання можуть всі охочі. Кожен бажаючий зможе зірвати з ялинки лист-  сирітки та втілити  дитячі мрії, адже кожна дитяча усмішка і стареча сльоза щастя  високо цінується Богом.

Світле і радісне свято  Миколая Чудотворця, першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Організатори акції “Стань Святим Миколаєм для сирітки.” закликають мешканців Східницької громади та гостей селища-курорту активніше  долучатися до акції милосердя. Для координації дій досить завітати до резиденції святого Миколая, яку відкрили у Східниці.

Резиденція знаходиться навпроти в Східниці по вул. Золота Баня (навпроти селищної ради) і  буде відчинена з 10:00 до 17:00 год.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *